Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez és mit szedjek vagy...

Mi ez és mit szedjek vagy kenjek rá? Hátamnál kezdődik a fájdalom, majd elől a szegycsontnál, bordámnál folytatódik.

Figyelt kérdés
Kibírhatatlan, ilyen görcsszerű, vmikor nyomó-húzó fàjdalom. Nem tudok kiegyenesedni. Meleg víz enyhíti, de csak a forró. Cataflant (4db) szedtem be rá, 4 óra múlva múlt el a fájdalom. Valószínűleg a hát fájdalom sugárzik ki? De gyulladás, becsípődés? Mi lehet? Este jön elő, az elviselhetetlen fájdalom!
2013. okt. 16. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ha biztosan a hátad, akkor keress fel egy csontkovácsot.
2013. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jobb vagy bal oldal?

ha jobb oldalon érzed, akkor ez nekem epekő-gyanús, ez esetben orvos, uh

és görcsoldás, no-spa Cataflan helyett

2013. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudnám meg mondani, h melyik oldalra húzódik a fájdalom. Mindenhol görcsöl elől ahol csont van , tudom ez így furán hangzik, mert az ízom görcsöl, gondolom. De baromira fáj olyankor a bordaimnal, szegycsontnal, szinte egészen a nyakig! Alul a hasamnal semmi.

No-spa nem túl gyenge?

2013. okt. 16. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Refluxod van! Savlekötő!
2013. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hasonló volt mikor megerõltettem a gerincemet pár éve és becsípõdött néhány ideg, olyan volt mintha egy lándzával átszúrtak volna, menj orvoshoz minél elõbb, és ha a gerinc a ludas nálad is, akkor csontkovács helyre rakja... ha csak csillapítpd a fájdalmat azzal csak annyit érsz el, hogy tovább erölteted, és a végén, már nem lesz segítség...
2013. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!