Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék tenni ebben az...

Mit tudnék tenni ebben az esetben? (lent folytatval)

Figyelt kérdés

Igazából 2 dologra lennék kiváncsi:


1: Kb 1 hete nagyon megfáztam (láz meg ilyesmi is volt) szedtem neo citránt de nem mult el és pár napja a torkomban valami (azt hiszem a manduláim) nagyon megdagadt és kivülről is látszik hogy nagyobb meg belülről is. Fáj az evés meg az ivás is. Próbáltam a kamillateát (szimpla Spar-os cucc) de nem ugy tünik hogy használna.


2: Múlthét pénteken felkeltem már fájt a jobb lábfejem (nem tudom mitől) hétfőn rosszul léptem és mégrosszabb lett (bedagadt) és csak sántikálni tudok, azt is lassan.


Szerintetek mit kellene csinálnom? Orvoshoz nem mentem, de nem szivesen megyek (ha beutal kórházba akkor egy hónap legalább mire bekerülök és addigra meg valszeg már meggyógyulok plusz másik faluban van csak doki...


Bocsánat a helyesírás miatt, de ez számítógép és szinte senki sem használ központozást(pont vessző ilyesmik) és mindenki próbál mindent a legrövidebben leírni...



2013. okt. 24. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!