Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős antibiotikumot szedem 3...

Erős antibiotikumot szedem 3 napja és elugortam a sarokra üzletbe de annyira kimerültem hogy alig bírtam visszajönni. Normális ez? Remélem nincs tüdőgyulladásom.

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt hogy sikerült összekombinálnod, hogy tüdőgyulladásod lehet ha 3 napja antibiotikumot szedtél?

Beteg vagy és legyengült a szervezeted és gondolom egy pár napot otthon pihentél, hogy jobban gyógyulj. Ilyenkor mindenki egy kicsit legyengül. Nyugi.

2013. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedsz hozzá probiotikumot is,he?
2013. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szedek probiotikumot. Érdekes viszont az hogy lázam meg nincs. A doki amikor meghallgatta a hátam akkor mondta hogy valamit hall, valami hörgött bennem én is éreztem amikor szedtem a levegőt de ha felköhögtem akkor egy ideig elmúlt, de szerinte ez nem jó. Nem értem miert nem küldött el röngtenre. Köszi a válaszokat.
2013. okt. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!