Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pcos-ben szenvedek. Hónapok...

Macamaci kérdése:

Pcos-ben szenvedek. Hónapok óta nincs mensesem, és el vagyok hízva. Ez pontosan 90 kg- de 171 cm vagyok. Szeretnénk kisbabát is, de nem is jön össze meg félek hogy ha még többet hízok akkor rajtam marad. Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kezdhetnékmmagammal meg a kilóimmal.Nagyon sokat voltam orvosoknál,eddig csak a meforalt adták,de nem ment le tőle semennyi kg.
2013. nov. 4. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit sportolsz naponta? Amikor sportolsz, megizzadsz rendesen, szakad rólad a víz legalább naponta 30 percen keresztül?
2013. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer magában semmit se ér. Rá kell magad szánni a sportra meg a diétára és akkor ha fogysz, pár hónapon belül lesz babád :)
2013. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagában a gyógyszer nem ér semmit.

Diétát kell mellette tartani, és sportolni.

Itt leírtam a diéta lényegét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__50054..

2013. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!Ìgérem pár hónap múlva jelentkezek és biztos vagyok benne,hogy + eredménnyel :-)
2013. nov. 5. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!