Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » MEGŐRÜLÖK! Pár honapja tartó...

MEGŐRÜLÖK! Pár honapja tartó viszketés ellen mitcsináljak, mitől van?

Figyelt kérdés
Ellösször azthittem bolha,de aztán meg azt mondták hogy rüh!Már vagy 4-szer bekentem magam ezzel a rüh elleni keőccsel,a lakást is kitakarítottam,ágynemüt is cseréltem,de semmi!Tusfürdő ugyan az,mosopor meg öblitő is ugyan az! Már véresre vakartam magam,és ilyen piros pici pöttyök vannak rajtam.Fürdés után a legrosszab,olyankor nem lehet megálni hogy vakarodzak! KÉRLÉEK SEGÍTSETEK!

2013. nov. 5. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél két marok sót a fürdővízbe!
2013. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez allergiának tűnik. Tesóm hasonló problémákkal küszködött, ő elment bőrgyógyászhoz, aki mondta, hogy ez szerinte allergia, kivizsgálták, megmondták mire az ( élelmiszer), azóta kerüli és nincs probléma. Javaslom, hogy látogass meg egy orvost.
2013. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem valami túlérzékenység lehet. Próbálj ki valami mindentől mentes szappant használni és utána valami gyógyszertári testápolót.
2013. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3napja ilyen gyogyszertári tusfürdőt használok de semmi,és nem tudom hova kell menjek orvoshoz!14.kerületi vagyok
2013. nov. 5. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen menj orvoshoz.Ha nem tuod, hogy hova, akkor először a háziorvosdhoz és ő majd elküld szakorvoshoz, bőrgyógyászatra.Az okot kellene megtalálniuk, ami sok minden lehet, és azt megszüntetni.Tüneti kezelésként esetleg érdemes lenne kipróbálnod a stabilizált aloe verát és egyéb gyógynövényeket tartalmazó sprayt.Viszkető bárányhimlőnél is jól bevált, hátha ebben is segítene.Mielőbbi jobbulást!
2013. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!