Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Allergiás vagyok az Ultra...

Allergiás vagyok az Ultra porra. Milyen krémet javasoltok?

Figyelt kérdés
Étteremben dolgozok, sajnos elkerülhetetlen, hogy ne érintkezzek az ultraporos vízzel. Az alkaromon csúnya, piros pörsenés szerű valamik vannak. Ég, fáj és viszket. Milyen krémet javasoltok??? (gumikesztyűt ne írjátok, sajnos próbáltam de csak eltörtem a tányért. Váltani meg a kedvemért nem fognak)

2013. nov. 10. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, pedig ezt gyógyszerrel nem lehet megoldani, muszáj lesz más munka után nézned. Sajnos nagy az esélye, hogyha túl sokat teszed ki magad az allergénnek, egyre durvább allergiás reakciót fog kiváltani. Olyasmire is számítanod kell, hogy bár most még pl. napi egy mosogatástól nem lenne tüneted, ha így folytatod, a tünetek hamarabb fognak jelentkezni.
2013. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Munkakört kell váltanod, mert ez valóban egyre durvább lesz.


Semmi nem fogja elmulasztani, amíg kapcsolatban vagy az anyaggal.


Orvosi kesztyűt próbáltad? Azzal lehet rendesen fogni.

2013. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem sikerül (mihamarabb)új munkahelyet találni,Halicar kenőcs.
2013. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy egy vegyszerre és most ajánljunk neked egy másik vegyszert, ennek elnyomására? Te sem eszedből élsz.
2013. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a munkámat és eszembe sincs váltani. És igen az orvos is krémet írt végül fel, mert nem bírtam tovább a viszketést és elmentem. Szerinte ha rendszeresen kenem egy hét alatt elmúlik majd. Erről ennyit. Amúgy valami gyógynövényes krémmel többre mentem volna, ahelyett hogy rögtön már munkahely váltást javasoltok.
2013. nov. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!