Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légmellem lehet?

Légmellem lehet?

Figyelt kérdés
nehéz a légzés, néha kés szúrás szerű fájdalmat érzek a melkasomba + egy állandó tompa fájdalom, és fehér/átlátszó köpetet köhögök fel! 16/Fiú

2013. nov. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta érzed ezeket?
2013. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mitől lenne? Megütötted magad?
2013. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első.. : kb. 4-5 órája!

Második..: nem ütöttem meg, és azért mert egyeznek a tünetek.

2013. nov. 19. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik spontán légmell is,amikor nem sérülés,hanem a mellhártyát,tüdőt érintő gyulladások miatt is,illetve néhány léghólyag megrepedése miatt is. Menj el orvoshoz! Ne kérdéseket tegyél itt fel,mert nem kapsz megfelelő választ.
2013. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt,akkor csak nehezen kaptam levegőt és lélegzetvételnél fájt mind a két oldalam.

Én a helyedben AZONNAL orvoshoz mennék nehogy baj legyen.

Ha esetleg ptx akkor összeomolhat a tüdőd és megfulladsz szóval ez nem játék!

2013. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Későbbi olvasóknak írom...


Attól hogy az egyik tüdődön ptx alakul ki, nem fogsz meghalni, még ha ököl nagyságúra is megy össze, akkor se.

Engem ptxel 8 óráig nyúztak a Honvédban,mire átküldtek Korányiba szóval nem fogják elkapkodni :D


Viszont nem érdemes várni, el kell vele menni, megnézik, ha ptx akkor kezelni kell...

2014. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!