Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom, érdemes-e...

Mi lehet a bajom, érdemes-e orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
már lassan egy éve széklet ürítés után néha néha friss vér is távozik,mennyisége változó, de ez hasmenés mellett is előfordul. Tegnap este nagyon rosszul lettem, szédültem, "pixelesen" láttam,hányingerem és hasmenésem volt,mely során ismét vér is távozott. őszintén picit megijeszt, párom orvoshoz akar cipelni de sztem felesleges. mi lehet velem?
2013. dec. 2. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Okosabban gondolkodik a párod.
2013. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
őszintén igazad van, de félek elmenni, mert egy hormonbetegség miatt minden komolyabb betegségre fogékonyabb vagyok.
2013. dec. 2. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
ez esetben menj orvoshoz, ne legyél hülye... ha fogékonyabb vagy a betegségekre és esetleg van valami gond, azt nem lenne jobb most megtudni és kezeltetni, mibt kivárni mire esetleg már visszafordíthatatlan lesz a baj?
2013. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki beteg,ha elmegy orvoshoz és megállapítják a bajt. Az a betegség már akkor is meg van. Viszont időben kezelni csak úgy lehet,ha elmész az orvoshoz!
2013. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom, de nem szeretném felfujni a dolgot, lehet semmiség az egész...akkor meg fölös orvoshoz rohangálni
2013. dec. 2. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én inkább felfújnám a dolgot, minthogy esetleg komoly legyen a baj, és beledögöljek, de a te életed a te döntésed.
2013. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy probléma van ezzel a dologgal. Egy szó,amit az utolsó kommentedben írtál: LEHET. Csak a BIZTOS számít! Menj el orvoshoz!
2013. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, nem szabad azilyen tuneteket elhanyagolni..
2014. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!