Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavarom lehet? Vagy...

Szívritmuszavarom lehet? Vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés
pár napja furcsán ver a szívem..van hogy nagyot üt és azt eléggé megérzem..de nem fáj meg semmi. mi lehet a bajom? 14 éves lány vagyok.mondták hogy lehet a cigizéstől.pedig csak kipróbáltam de nem szoktam rá meg semmi.kicsit aggódok.
2013. dec. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
extrasistolia, ami általában ártalmatlan, de egy ekg. csináltass, hogy tényleg az-e. Általában a magneb6 elég, stressztől van általában, ha kizárják a szervi bajt
2013. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mitrális insufficiencia is lehet, annál is megérzi az ember. Kardiológus nem ártana, ha rádnézne, ekg, szív ultrahang, akár 24 órás szívritmus monitorizálás.
2013. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki, hogy Magnézium B6 készítmény szedésére szűnnek-e a tüneteid mondjuk 2 héten belül...
2013. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már pár napja minden rendben van,normálisan dobog a szívem,köszönöm a segítséget!:)
2013. dec. 25. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!