Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbelgyulladás miért nem...

Vakbelgyulladás miért nem vették ki?

Figyelt kérdés
vakbélgyulladás gyanújával voltam egy hete kórházba görcsölt a hasam lázam nem volt hányinger egyszer mikor felkelltem este de nem nagyon emlekszem na szóval bementunk a sebeszetre benn fekudtem 4 napot azt mondtak nem vakbelgyulladas es nem mutik ki mert foloslegesen nem mutenek el is mult a 4 nap alatt itthon karácsonyig jó volt de tegnap este ota megint elkezdett gorcsolni a korhazban azt mondtak valami virus lehet.. mi lehet ha nem vakbel gyulladas valakinek tapasztalat esetleg? az orvosok semmit nem irtak fel ott se kaptam semmi gyogyszert.. normalis valaszokat legyszi

2013. dec. 27. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vese?
2013. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csinaltak ultrahangot minden rendben minden mas szervgep
2013. dec. 27. 00:44
 3/4 A kérdező kommentje:
szervvel
2013. dec. 27. 00:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben akkor megnyugodhatsz de ha mégis nagyon aggódszakkor megkérdezheted egy másik doktor véleményét is
2013. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!