Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt is vizsgálhatja a háziorvos?

Ezt is vizsgálhatja a háziorvos?

Figyelt kérdés
16 vagyok és szerintem aranyerem van. Már három hete érzek erős fájdalmat mikor leülök. El fogok menni a háziorvosomhoz de ő ugye csak beutalót adhat?

2013. dec. 30. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is adhat rá kenőcsöt vagy kúpot.
2013. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg is vizsgálhat.

Engem is megvizsgált. A háziorvosom egyben belgyógyász is, engem nem zavart, hogy ő vizsgát meg. Nekem igazából teljesen mindegy volt, csak kapjak már valamit, amitől jobb lesz. És kaptam is.

De tovább is utalhat, proktológushoz, ha van nálatok ilyen, gasztroenterológiára, ha amúgy végbéltükrözést is javasolnak, akkor egyből odaküldenek. Vagy éppen sebészetre.

2013. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló a sebészetre, ott megnézik és ha nincs nagyobb baj, akkor adnak rá kenőcsöt, ha az nem elég, akkor a sebész ad beutalót protológushoz.
2013. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. dec. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!