Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgás és tarkótáji fejfájás...

Erika2014 kérdése:

Fülzúgás és tarkótáji fejfájás! Kérek mindenkit akinek esetleg volt már ilyen kettős dolog az írjon mitől múlik el? 29 -éves,2 gyermekem van lehet mostanában kicsit több stresszes időszakom volt (halaleset stb. ) megszabadulni aki tud kérem segítsen!

Figyelt kérdés
Voltam mar koponya ctn negativ lett . Voltam mar fül orr gegesznel minden negativ ott is enyhen behuzott dobhartya ennyi. Neurologiarol beutaltak fejfajas ambulanciara mert a fejem megallas nelkul faj hatul (de neha elviselhetetlenul )es olyankor fejtetore is feljön a fajdalom ,es nemhat ra semmilyen fajdalomcsillapito sem ! Mostanaban mar hova tablettat szoktam bevenni hogy este tudjak aludni a fulzugastol (mindkettő fül, de a bal jobban már ) kb 1 honapja tart ez az egesz fulzugas de a fejfajas mar 2 honapja lesz .a szememen is eszrevettem hogy eresedik , duzzadt a felső szemhéj , írt is fel ra a szemesz dr szemcseppet , mondtam nala is ezeket a panaszokat mondta hogy jarjak utana mert sokfele dolog miatt lehet . Vernyomasom jo 120/70,es a vervetelem is csak kicsit de minimalisan nagyobb volt a feherversejt szam . Aki tud kerem segitsen !
2014. jan. 4. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Látom sajnos egy cipőben járunk! Tarkó táji fejfájás sajnos lehet a nyaki gerinctől is. Nekem is úgy kezdődött, nem pedig úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva! Mert ugye a kéz és újak zsibbadásának kéne lenni az első tünetnek.Nekem azt mondta az orvos. Én a Cataflamot szedem rá. (ha fáj,csakis akkor)A fülzúgásomra nem tudtak adni semmit.Azt mondták erre nincs orvosság.Még azt javasolták,hogy hangosan hallgassak zenét.De hát ki akar mindig zenét hallgatni?Szóval én is így el voltam keseredve mint Te.
2014. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ez volt, és 3 hét után lett meg a diagnózis, szinte csodával határos módon, mert annyira kijártam és keresgéltem. Nekem agyi nyomásfokozódás okozta a tüneteket, más néven pszeudotumor cerebri, vagy idiopátiás intracraniális nyomásfokozódás, vagy benignus intracranialis hypertensio, pangásos papilla is az egyik tünet javasolnék még egy szemészetet, szemfenékvizsgálattal... Várok választ is, hogy mi lett az eredmény, jobbulást nektek :)
2014. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!