Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rossz/keserű szájíz lehet...

Rossz/keserű szájíz lehet stressz, idegeskedés miatt?

Figyelt kérdés
Már 3-4 hete küszködök stresszel és szorongással, pánikbeteg is vagyok, egy-két napja kezdtem el tudatosan küzdeni ellene (intenzív mozgás, jóga stb), sajnos amikor ideges vagyok, a gyomrom azonnal felpuffad és alig tudok enni, ha nyugodt vagyok egy ideg, akkor meg össze-vissza eszem. Tegnap éreztem először rossz szájízt, a székletem is van hogy világosabb, van hogy sötétebb, ha ideges vagyok általában hasmenésem is van. Ez lehet mind a stressztől vagy esetleg a rendszertelen táplálkozástól, gyomorrontástól?
2014. jan. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressz és a hirtelen falási rohamok miatt sok savad lehet ami rossz szájízt ad. Emésztőrendszeri, de nem szervi elváltozás hanem produktív tünet.
2014. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van az emésztőrendszered nem "működik"megfelelően,ami tényleg lehet a stressztől,a nem megfelelő táplálkozástól.
2014. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2014. jan. 12. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen lenni, ha nagyon stresszes vagyok. probalj inni citromfuteat, kezdetben napi 3 cseszevel, aztan csokkentsd.


hidd el tudom mit jelent, sajnos en is ilyen vagyok.

2014. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen sajnos, időszakosan nálam is előfordul, évente egyszer kb, de akkor nagyon. mint most is, enyhébb depresszióval szenvedtem, abból már sikerült kiküzdenem magam, de maradt a folyamatos stressz, aggódás, pánikrohamok néha. és hát amikor stresszes vagyok, a gyomrom folyamatosan fel van puffadva, és egy falatot sem tudok enni. csak sajnos már elértem ebbe a fázisba, ami elég kellemetlen. de megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ezzel egyedül.
2014. jan. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!