Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnatok ajanlani hugy...

Vanez24 kérdése:

Mit tudnatok ajanlani hugy holyag gyulladas okozta vizelesi inger enyhitesere?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én tőzegáfonya kapszulát szedek és mezei zsurló meddő hajtás-teát iszok. egész jól rendbe jöttem, már nem kaparom a falat pisilés közben. hétfő óta vagyok felfázva
2014. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvost. Ez nem olyan dolog, ami magától el fog múlni, antibiotikum kell.
2014. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen...persze voltam orvosnal es gyogyszert is irt fel amit mar szedek de el viselhetetlen ez az inger..
2014. jan. 15. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya kapszula, cickafark vagy kamilla fűből ülőfürdő, rengeteg folyadék ( napi három liter ), sok C-Vitamin, intim mosakodó ( bár ezt te tudod, hogy mennyire tesz neked jót ). Öltözködj rétegesen, tartsd melegen a derekadat, mindig. Ezek megelőzéshez is nagyon jók, ha beleépíted a napi rutinodba, észre sem fogod venni.


Illetve, nem tudom, hogy felfáztál e, vagy szex után alakult ki. Ezt meg tudnád mondani? Ha szex után alakult ki, akkor tudok még további tippeket is adni megelőzésre. :)

2014. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!