Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos hányinger, magas...

Folyamatos hányinger, magas GGT és AP volt a laboromban. Bővebben lent Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött komolyabban a problémám.2 napig hánytam és hányingerem volt elmentem orvoshoz aki mivel mondtam neki hónapok óta ég a gyomrom és fáradékony vagyok elküldött laborba. A GGT és az AP értékeim voltak magasak. Elküldött hasi ultrahangra, de még ott nem voltam. Azt mondta ne aggódjak. De azóta folyamatos hányingerem van bármit eszek, pedig azóta se zsírosat sem pedig fűszereset nem eszek.
2014. jan. 18. 11:45
 1/1 vámos krisztián válasza:
valószinű,hogy a májadnak van valami baja!?ha rendszeresen szedsz valami gyógyszert próbáld meg a minimumra csökkenteni vagy tul sokat bagózol/30-40 szál/-"nikotin mérgezés",vegyszerek,hajfesték! Epe,epevezeték probléma magyarázza az étkezések utáni hányingert v. fejfájást!
2014. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!