Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » VALAKI! pár hete minden este...

VALAKI! pár hete minden este rosszul vagyok. Hányingerem van és szédülök. A szívverésem magas. Folyton pisilni járok egy nap vagy 15x . Ezzel voltam orvosnál, azt mondták valami vírus van a pisimbe. De nem hiszem hogy ettől lennék rosszul. (? )

Figyelt kérdés
miért lehet ez?

2014. jan. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Vírus biztos nincs a pisidben, vagyis lehet, hogy van, de azt nem tudják kimutatni. Baktérium van benne. Mit szólnál ahhoz, ha először megpróbálnád ezt a baktériumos fertőzésedet kezelni, és ha nem múlik el, utána érdeklődni újra???


A vese gyulladásától teljesen simán lehet a hányinger, a nagy szívverés, akár a szédülés is. A pisilés pláne.

2014. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már 4 napja szedek rá gyógyszert.köszönöm a választ
2014. jan. 18. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy vírus, ha sokat iszol, normális hogy sokat kell vizelned, viszont lehetséges hogy cukorbetegség. Legalább is a szédülés és a gyakori vizelés, erre utalhat, de én inkább valami járványos fertőzésre tippelek.


Orvosok nem tanácsoltak semmit?

2014. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a szédüléssel még nem voltam orvosnál,de kedden jövőhéten megyek vérvételre,majd kiderül hogy mi áll a háttérben
2014. jan. 18. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vérvételre mész, akkor nézzenek TSH-t is!
2014. jan. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt sajnos nem ő dönti el hanem az orvos, de érdemes mondani hogy gyanakodsz valamire. de pl van olyan, hogy nem nézik a vérvételben a koleszterint, vércukrot, hanem csak általános vérvétel, figyelj rá hogy részleteset kérjen az orvos, ne általánosat. egyébként a vércukor 4-6 között egészséges, de ott elsz majd mellette a referenciatartomány. csak azért modnom, mert az orvos sokszor meg se nézi. ha megkapod, érdems neked utánanézni mi van a referenciatartományban és mik lehetnek előjelek. pl az 1es típusú cukorbetegség hirtelen jön elő. de mint mondtam nem kell ettől félned, inkább arra tippelek hogy magas lesz a fehérvérsejted, mert valami fertőzés.
2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
terhesség?... nem írtad hogy lány vagy-e.
2014. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!