Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy mindenem...

Normális, hogy mindenem ropog, recseg kattog? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok, de ez az ízületi ropogás szinte olyan mintha 60 éves lennék. Majdnem mindenem ropog, vagy kiropogtatható: gerinc, nyak, könyök, csukló, ujj, térd,boka, lábbujjak. :D Itthon a család már megőrül tőlem... mint egy puskaropogás, kb. úgy hangzik.

Van így valaki még rajtam kívül, akinek minden ropog, és ki szokta roppantani? :D Amúgy nem tudom, jó érzés kiroppantani. Tudom, nem kellene, meg orvosnál voltam, azt mondták nincs velem semmi. Olyan mintha kilazulna. :D

Barátnőm azt mondta, hogy egyszer még szétesek. :DDD



2014. jan. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, én is szoktam ropogtatni magam. Alapból szinte csak a térdem ropog ha felállok, esetleg a könyököm ha úgy tartom a kezem. Anélkül szinte sajnos élni sem tudnék, hogy az ujjaim és lábujjaim kiropogtassam. Reggeli felkelés hasonló az elmaradhatatlan bokaropogatással. Nem fáj, csak hangos és jó érzés. :D F
2014. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ismerős, reggel én is így indítok, néha már "kattantnak" hívnak emiatt :DDD
2014. jan. 19. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ropog mindenem. És napi többször kiropogtatok minden test részem . Ez már olyan mint egy függőség.
2014. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenem recseg-ropog, elég durván:D nem igazán szoktam kiropogtatni magamat direkt, mert ha megmozdulok, akkor alapból már egy hangos roppanás hallatszik:D Bár ha sokat vagyok egyhelyben, pl. tanuláskor, vagy suliban ülök, mindig kiszoktam nyújtózi, és..na akkor is..:D 14/L
2014. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, valamilyen szinten tényleg függőség, de örülök, hogy nem csak egyedül én vagyok ezzel a dologgal így. :D
2014. jan. 25. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ropogtatom semmimet, csak így magától recseg meg kattan minden végtagom, ha megmozdulok. Rohadt idegesítő. Én emellett tartós beteg vagyok, de ezzel még nem fordultam orvoshoz. Talán ha valami ilyen Béres Izom+Izület cuccot szednél, meg tornáznál vagy sportolnál valami nem túl megerőltetőt, javulna. Meg persze ne ropogtasd a kezeid. Meg úgy semmidet se. Kifolyik az ízületi folyadék, aztán begyullad az egész.
2014. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!