Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek leukémiás? Nagyon félek.

Lehetek leukémiás? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja volt torok gyulladásom nem szedtem rá semmit elmúlt.

Aztán utána jött egy hasmenéses vírus majd az is elmúlt. És utána kb 3 hete volt egy felső légúti gyulladásom szedtem rá Zinaatot. És most kb 1 hete kötőhártya gyulladásom lett és most megint begyulladt a mandulám. Depresziós és pánikbeteg vagyok és attól félek hogy lehet leukémia mert azt olvastam sok helyen hogy a vizatérő virus és baktérium fertőzések annak lehetnek a tünetei :/



2014. jan. 24. 20:33
 1/6 anonim válasza:
Szerintem csak hülye vagy én rákerestem egyszer a tüneteimre neten és az jött ki hogy agydaganatom van oedig csak megvoltam fazva
2014. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem kezeled magad ki rendesen, és egyik helyről a másikra vándorol a szervezetedben a vírus vagy baktérium..

Azért mert leukémiáról olvastad,hogy mik a tünetek, az nem jelenti azt, hogy ezek a tünetek elő is jönnek..


Tudod erről egy jó barátom jutott eszembe, aki enyhén szólva hipochonder. Egy nap rémülten jött át hozzánk, hogy neki ez és ez meg az és az a tünetei, felsorolt ezer dolgot hogy mije fáj, mit érez. Majd leültünk a net elé, és a párom kérdezgette:

- lázas vagy?

-hányingered van?

- szédülsz, elesettnek érzed magad?

- nagyon görcsölsz?

- kihat a fájdalom a combodra, szinte egész testedre???


Mindenre igent mondott.. erre a párom

- Na akkor neked komoly petefészek gyulladásod van Ádám!


Na ennyit a leukémiádról..

2014. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam mint te, aztán vettek vért borzalmas eredményeim voltak, meg is fenyegettek vérképzési zavarral, de csak mononucleosis volt. Én a helyeden ragaszkodnék ahhoz, hogy vegyenek vért. Először általános labor, ott csak annyi fog kijönni, hogy semmi para, vagy valami nagyon szar. Ha valami nagyon szar, akkor lehet menni a hematológiára és ott spéci módszerekkel kisakkozzák, hogy mi a gond.
2014. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a vérvételt nem azért, mert komolyan gondolom, hogy leukémiás lennél, hanem azért, mert ilyen gyorsan egymás után lévő betegségeknél már illik vérvételre küldeni valakit... Lehet, hogy csak valamilyen hiányod van... Vagy mittomén, rengeteg minden okozhatja, irány a doki.
2014. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leukémiának teljesen mások a tünetei. Nem vagy az!
2014. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem leukémia. Valami immunrendszer-alulműködés lesz valószínűleg, ha ennyi fertőzésed van/volt. Inkább egy jó pszichiátert kellene felkeresned (nagyon gyakori, hogy a szervezet legyengül rosszabb mentális állapotban).
2014. jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!