Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Davyd921 kérdése:

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki volt-e már hasonló helyzet mint én vagyok most?

Figyelt kérdés

Epilepsziás lennék lassan 8 éve,de csak 4-5 volt, de mindig reggeli rohamom volt, de ezt évekre-hónapokra lehet mondani nem naponta, fordul elő.


 2006-ba 14évesen kezdődött minden gyermek neurológushoz mentük ö beállított Tegretor 200/400 szedtem CT EEG vizsgálatokon jártam semmilyen daganatos dolgot nem találtak csak elváltozást.

 2009-be visszamentünk a gyermek Neurológia eredményeim jók voltak, így gyógyszer elhagyása mellett döntött az orvos.

 2010 júliusáig minden rendbe volt, de akkor táborba voltam és ott rohamom lett.

 Utána felnőtt neurológushoz mentem ö át állított be Kepra 500-ra, amit szedek naponta 2x1, de nem volt úgy semmi.

 Mai nap 2014.02.09 folyamán, reggel folyamán ismét rohamom volt, de ez most teljesen más milyen volt ez reggeli után munkába készültem.

 Voltam orvosnál ismételten minden vizsgálatot végig kell járni.


Külső tényezők befolyásolják ezt fajta betegséget.


Előre is köszönöm a segítséget



2014. febr. 10. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alkoholt felejtsd el! Éhes ne legyél, tehát mindig egyél ha éhséget érzel, és ne nagyon fáraszd ki magad. Kerüld az intenzív villogó fényeket is.
2014. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!