Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az inzulinrezisztencia nem...

Az inzulinrezisztencia nem úgy van hogy egy reggel felkel az ember és éhes 1-2 óránként, nem?

Figyelt kérdés
Itt olvatsam csomó kérdést hogy valaki egy reggel úgy kelt h mindig éhes.Én is ir-es vagyok,de max annyi volt h reggeli és ebéd között kellett ennem egy müzlit joghurttal mert nem bírtam ki délig!De ennyi!
2014. febr. 13. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem voltam éhes. Ettem reggel, délben, este, illetve uzsonnára gyümölcsöt. Elég volt.


Nagyon nehéz volt átszokni az 5-szöri evésre, pláne, hogy nem lehet simán főzeléket enni, mert nincs benne elég CH, kell mellé még valami, nem lehet húst zöldséggel enni, mert abban sincs elég CH, az mellé is kell még valami.


Szóval én mióta tartom a 160g CH diétát, azt kell, hogy mondjam, többet eszem mint előtte, mégis fogytam kb. 8 kilót.

2014. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na ja meg ha éhesebb is az ember nem ugy van szte hh egy reggel felkelsz és onnantol éhes vagy...sztem legalábbis!nekemis nehéz az 5étkezés mostmár.néha el is felejtem..de akk jelez a szervezet!
2014. febr. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!