Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcidegzsábára Tegretol-t...

Arcidegzsábára Tegretol-t kaptam, mikor várható a javulás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Lehet tudok segiteni.. A gyogyszert nem szabad elkezdeni hasznalni, mert idovel mindig erosebb es erosebb gyógyszerek kellenek,! Es a vegen nem marad csak az operacio. Nekem is idegzsabam van es hál istennek talaltam mas alternativ gyogyitasi modokat. De mar arra is rajottem, hogy lett ez nekem. Eloszor is irom a gyogyitasi lehetosegeket: akupunktúra! Nekem a 16 kezeles utan kezdett hasznalni. A mellette nagy dozisu C, A, Mg, Hal kapszula, granatkaoszula, ideg nyugtato teat ittam/hasznaltam. A masik megoldas a Szauna. Nekem ez is bevalt. Akkor kenocsok arra a helyre ahol faj. Bar arcra nagyon nem jo, mert nagy Eros. Viszont homlokra, es hatul a fejre nagyon is jo! A krem neve NATURLAND inno Rheuma krem forte. A masik, ha nincs baj a foggal, mert nekem sincs el kell gondolkodni, hogy egy fog faj, vagy tobb. En nekem a jobb hatso utolso fogam fajt. Es egeszseges, a röntgen is ezt mutatta. Igen de rajottem, hogy az utolso also fogammal almomban nyomom a felso utolso fogam. Es a neurologusom azt mondta, persze ez okozhat neurologiai probkemakat. Ja es az utolso a BEMER. utanna kell nezni a neten mert igy hosszu. Remelem tudtam segiteni. :)
2019. márc. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én még a Millgamma Neurót a magas B vitamin tartalma miatt megvenném magamnak. Még csak a 2. alkalommal éreztem ezt az örjítő fájdalmat az elmúlt 15 évben, de én is tegretolt kaptam . Ign, Félek tőle , ezt epilepsziás görcsökre is adják.Nekem az is segitett , ha hideg vízzel hűtöttem a szám s kívülre jégzselét tettem. A tegretol nem fog fájdalmat csillapitani , csak a görcsös állapotokat rikítja. Nálam kb 5 napig tartott a gyógyszerszedés.
2021. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!