Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A belső ajkak megnagyobbodása...

A belső ajkak megnagyobbodása a hüvelynél az probléma?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Elvileg nem. De ha jol tudom akkor igy jobban elvezheto a szex. [ olvastam rola ]
2014. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azokat magyarul kisajkaknak nevezik.

Fáj?

2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag sem probléma, mert nem betegség, hanem genetikai adottság.
2014. febr. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Passiflora ***** válasza:

Nem probléma, hanem egy normális élettani változat, és ugyanúgy genetikailag meghatározott, mint pl. a női mellek mérete.


Ráadásul igaz, amit az első hozzászóló írt; mivel a kisajkak felülete sokkal finomabb, érzékenyebb a nagyajkakénál, és tele vannak idegvégződésekkel, könnyebben stimulálhatók, így plusz örömforrást jelent a nagyobb felületük.


Ha pedig olyan szempontból foglalkoztat a kérdés, hogy a férfiak hogyan viszonyulnak hozzá, és tudsz angolul, szívesen belinkelek neked pár angol nyelvű fórumot, ahol férfiaknak tették fel a kérdést.


(Én konkrétan itt a számítógép képernyő előtt belepirultam némelyik lelkes hozzászólásba.:-)


Ha azokat a válaszokat végigolvasgatná minden olyan nő, akit esetleg zavarnak a nagyajkak közül kisebb-nagyobb mértékben kiemelkedő kisajkai, netalán emiatt plasztikán gondolkozik, nem sok bevételük lenne ebből a plasztikai sebészeknek! :-))


(Vagy - nekünk így is pénz, úgy is pénz alapon - inkább hozzáfoghatnának, hogy kidolgozzák a kisajak nagyobbítás, illetve feltöltés technikáját.:-)

2014. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Passiflora ***** válasza:

Most gondoltam bele, hogy lehet, hogy félreértettem a kérdésedet. Arra gondoltál, hogy valakinek elve nagyobb, és kiemelkedik a nagyajkak közül, vagy esetleg arra, hogy egyszer csak a szokásos méretéhez képest megnagyobbodik, megduzzad?


Mert az utóbbit okozhatja esetleg olyan gyulladás, ami valamilyen fertőzés következtében alakul ki. Ilyen esetben nyilván mielőbb orvoshoz kell fordulni ezzel a panasszal.

2014. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!