Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete magas valamitől a...

Egy hete magas valamitől a savam, mindig éhség érzetem van, evéssel csillapítom a hányingerem. Egy darabig jó utána megint. és most már a torkom is ég a savtól szerintem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
mit tegyek?
2014. febr. 20. 19:03
 1/4 jackson666 ***** válasza:
akkor igyál szódabikarbonát az jóó a savra. ekemis ez van most csak nekem szétmarta a sav a nyelöcsövem.vegyél savcsökkentő gyógyszert vagy irass fel orvossal .alkohol kávét füszeres ételeket kerülni kell.
2014. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szopogattam Reniet..az jó rá? ittam tejet is mert az lúgosít de attól is hányingerem lett fent a nyelőcsövemben fura érzés volt...1 hete sok éedességet ettem egy nap,akkor megfájdult a gyomrom,azóta nem is kívánom a csokit...
2014. febr. 20. 19:28
 3/4 jackson666 ***** válasza:
hát nemtudom savra jó e de én orvostól kaptam lansoptol kemény kapszulát 30 mg. na az jóó . meg ittam szódabikarbonát orvos ajánlotta teáskanál szódabikarbona elkeverve 2 deci vizbe és megkell inni.
2014. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! most próbálok diétázni!
2014. febr. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!