Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja nagyon erős hasmenésem...

3 napja nagyon erős hasmenésem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 3 napja erős hasmenésem van. Hányingerem van egész nap, a székletem csak víz, naponta 15-20szor is járok wcre. széntablettát kezdtem el szedni de egy pillanat alatt átmegy rajtam. Mit tehetnék? Orvos csak annyit mondott hogy majd elmúlik..
2014. febr. 20. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én Smecta port használtam az nagyon jó, tudom ajánlani! Valakivel vetessél a patikában, vény nélkül lehet kapni. A múltkor én is így jártam, bár nem volt ilyen sűrű.

Lacto protexel együtt kellett szednem. Segített :)

2014. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a Smectát ajánlom, tényleg jó... még annyi, hogy folyamatosan igyál, nagyon sokszor picit, ki ne száradj...
2014. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
széntabletta is jó?
2014. febr. 20. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
elméletileg az is... de nem azt írtad hogy azt szeded de nem hat? vagy csak ma kezdted el szedni? akkor szedd azt... én azt sose szedtem, de az is arra való... ha nem válik be, vegyél smectát...
2014. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!