Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon rosszul vagyok, mi...

Nagyon rosszul vagyok, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb egy hete étvágytalan vagyok, és ha a kaja szagát megérzem, vagy elkezdek enni, azonnal hányingerem lesz. Tegnap este volt a legdurvább, akkor éjjel kettőkor arra ébredtem, hogy csikart a hasam nagyon. Felálltam és elindultam a WC-re de olyan szinten szédültem, hogy a kilincset sem találtam el , nekimentem mindennek stb. Kivert a hideg veríték és zúgott a fülem. Le kellett feküdnöm a padlóra, mert nem bírtam továbbmenni. Aztán sikerült felállnom, és bemennem a WC-re ( hasmenésem volt ) és egy kis idő után jobban lettem. Mitől lehetett ez ?:(((

2014. márc. 1. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra lettél étvágytalan? Egy hét elég sok idő, el kéne menned orvoshoz, addig is tea és víz, egy kis főtt krumpli ha le tudod tuszkolni... Jobbulást :S
2014. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát kb igen, egyik napról a másikra:s Még kicsit várok vele, mert ha csak kisebb az étvágyam az annyira nem gond, de ha még egyszer lesz ilyen este, inkább akkor megyek el szerintem :/
2014. márc. 1. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!