Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj még mindig a torkom?

Miért fáj még mindig a torkom?

Figyelt kérdés

Füll or gégészetre elmentem nem mondott semmit gégetükrözés is volt de semmi felirt egy A vitamin 25000 NE kapszulát szedem de nem gyugyul. Betegségem csak annyi hogy fáj nehezen nyelek semmi rekedtség semmi tüsszögés reggel felkelek és nem fáj csak 30 perc elteltével kezd el fájni, amikor eszek utána se fáj amikor tesizek utána se fáj.

Tegnap 45 percen át nyomtam egy durva kis kardiót mert leszeretnék fogyni és a végére a torkom megfájdult ezután estére rendesen elkezdett fájni reggelre lázam (pedig évente 1-2 van nekem lázam) és a torkom fáj elmentem orvoshoz kiirt erre a hétre de most nem annyira fájna mintha rá ment volna a betegségre vagy az csinálta a betegséget kitudja?

Jah annyit én 2 évig napi 3-11 órát gépezek hétvégente 11 kb de hétköznap csak 3-5 öt karácsony ota fáj akkor annyira idegesitett de aztán csillapodott, volt már ilyen érzésem mikor a tvzésnél elnyomom a nyakamat szóval most amiatt van? (gépezést leirom apám azt mondja lehet amiatt van)

Vérvételre is mentem mondta az orvos ez nagyon jo pedig.

De reggel vettek vért szóval akkor fájt egy kicsit, de amikor pisi mintát is vettek akkor még nem fájt lehet köze?

Nincs semmi dagaás semmi furcsa a torkomba csak annyi, hogy takony van amikor nyelek ott van a nyelöcsövemen vagy nem nem tudom hogy hívjákon ...

Kenetett nem vettek a gégészeten köpetett se...

Esetleg mi lehet van valakinek ilyenje?

Jah annyi nem tudom le nyelni az antibiotikumot mert szétmegy a számba -.- és hányingerem van 6 éve nem hánytam szóval nem pont egy gyogyszer miatt akarok hányni.



2014. márc. 5. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedjél D3 vitamint.
2014. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!