Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kapott már valaki olyan...

Kapott már valaki olyan súlyos vírusos tüdőgyulladást, hogy intenzív osztályra került és géppel lélegeztették?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig volt lélegeztető gépen?

Hány nap után kezdett el javulni az állapota?

Milyen komplikációk léptek fel? (esetleges szerv leállás)



2014. márc. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A súlyos vírusos tüdőgyulladás a mi földrajzi helyzetünkben ritka, elsősorban influenza okozza, és túlnyomórészt a magzat miatt nem megfelelően működő immunrendszerű terhes nőket veszélyezteti. Ha valaki odáig jut, hogy intenzív osztályra kerül, és lélegeztetni kell, a komplikációk gyakoriak (bakteriális felülfertőződés, keringési elégtelenség, veseelégtelenség stb.), a lélegeztetőgépen töltött idő nagyon változó.
2014. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen ezeket én is tudom, de mivel sajnálatos módon személyesen érintett vagyok egy ilyen esetben ezért bíztam egy olyan válaszban amelyet valaki olyan ír aki már maga vagy hozzátartozója megtapasztalta ezt a helyzetet.
2014. márc. 6. 19:53
 3/4 anonim válasza:

A barátnőm pillanatnyilag 2 oldali tüdőgyulladásban szenved. Lélegeztetőgépen van. 1 hete került az intenzívre és sima betegségnek indult. Nagyon aggódom érte :

És jobbulást kívánok neked!

2014. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de én még ilyet nem is hallottam. tüdőgyulladás el tud annyira fajulni h lélegeztetőgépre kell tenni az illetőt? jézus ,....
2016. nov. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!