Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jó a kóla hasmenés...

Miért jó a kóla hasmenés esetén. Hallottam már régebben is, h ezt javasolják, de nem értem, h mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A kátrány jó hasfogó :)
2014. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem hasmenés,hanem hányinger ellen jó a benne lévő kinin miatt,akárcsak a tonik. A hasmenést a koffein miatt fokozhatja.
2014. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Valóban,inkább hányinger ellen ajánlják a hideg kólát,én hasmenés ellen még nem hallotta,hogy valakinek használt volna.
2014. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is hányingerre hallottam a kólát.

Hasmenésre a házi gyógymód a keserű csoki (legalábbis mi ezt szoktuk rá, ill a széntabletta de az már "gyógyszer").

2014. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hányás nincs, csak egy ronda kórházi fertőzésből eredő hasmenés ---- ezért nem értem a cola itatását.
2014. márc. 12. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne idd! A hasmenésedre akár rossz hatással is lehet. Egyél reszelt almát,sárgarépát,főtt rizst, étcsokit,mákot,vegyél probiotikumot és lehet,hogy szükség lesz széntablettára vagy Bolus Adstringensre. Más hasfogót (Imodium és társai)ne vegyél be!
2014. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült egy klinikai kezelés után a nagy adag antibiotikum miatt "összeszedni" a clostridium baktériumot. ( férjemről van szó ) . Végtelen gyenge lett, gyógyszert, diétát kapja ----egyre jobban el vagyok keseredve a gyenge állapota miatt.
2014. márc. 13. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj! Szedje a gyógyszereket,de akár hosszú napokig eltarthat. És persze,hogy gyenge,amíg hasmenése van és nem tud rendesen étkezni. Mielőbbi jobbulást!
2014. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!