Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vannak még mindig...

Mitől vannak még mindig pattanásaim?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok és pattanásos a bőröm. Nem lehet hormonális, mert fogamzásgátlót szedek.

Nem kenek rá semmilyen bolti vackot. Egy időben afrikai fekete szappannal mostam, most só szappannal mosom.

Ugyanúgy táplálkozom, mint más és nagyon gyors az emésztésem.

Mi az ami miatt mégis pattanásos vagyok?



2014. márc. 21. 13:21
 1/6 anonim válasza:

Stressz?! Vagy Sokat idegeskedsz?!

Néha egy jó szextől is elmúlik, de viccen kívül! :D

Próbáld ki a kamillát, forrald fel, utána kend fel az arcodra, és hagyd hogy rá száradjon!

Másnap szebb lesz az arcod! :)

2014. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ó nekem 35 évesen is van, igaz nem tömegével, van hogy egy sincs, de általában mégis van néhány szétszórva a képemen. De nyáron jobb a helyzet.

Mondjuk én nem szedek bogyókat. Viszont elég sok hülyeséget kajálok, simán lehet attól...


Állítólag néha érdemes élesztőt enni, meg az arcra kenni, kívül-belül jót tesz. Csak alkalomadtán alkalmazom, tapasztalatom így nincs róla.

2014. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még lehet hormonális oka hogy szedsz fogamzásgátlót. Ha pl PCOS-es vagy akkor a fogamzásgátló miatt nincsenek policisztáid de ettöl az anyagcsere zavar még fenn áll és az okoz egyéb testi tüneteket. De okzhatja egyéb belsö probléma pl étel allergia vagy inntolerancia pl tej vagy laktóz érzékenyésg, ez okozhat gyors emésztést is. de lehet egyéb emésztési gond az oka vagy gyulladás a szervezetben.
2014. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek egy magán bőrgyógyászhoz, aki foglalkozik az emberrel, az leküld ilyen jellegű kivizsgálásokra? Mert inkább azt szeretném, hogy megtaláljam a forrását, minthogy felírjon valami feleslegeset.
2014. márc. 21. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
inkbb endokrinológushoz menj, ezeket a vizsgálatokat nem is kérheti börgyógyász ami a hormonális problémákat vizsgálja.
2014. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyel elesztöt, es n most az arcod so szappannal, mert az csak kiszaritja, ami arra keszteti az arcod h meg zsorsabb legyen.
2014. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!