Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az, hogy délutáni...

Mitől van az, hogy délutáni alvás után émelygek, rosszul vagyok és rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés

Tegnap délután lepihentem és aludtam kb 2-2,5 órát. Ébredés után émelyegtem,szédültem.Nem múlt el,igy feküdtem le,majd éjjel hánytam is. Most sem érzem jól magam,még mindig megvan ez az émelygés,bár nem olyan erős. Mitől van ez? Lehet,hogy a délutáni alvás az oka? Még szűz vagyok,de barátom van és pettingelni szoktunk,legutóbb (másfél hete) a nemiszerve érintekezett az enyémmel,de nem volt behatolás, nem is ment el és még csak előváladék sem volt,ami a hüvely közelébe kerülhetett.Tehát a terhesség akkor kizárt,ugye? Egyébként pénteken fog kelleni megjöjjön,az is lehet ennek a rosszul létnek az oka?

Köszönöm a válaszokat előre is!Ha holnap sem leszek jobban,elmegyek egy orvoshoz.



2014. ápr. 1. 12:05
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy terhes, csak ráparáztál, hogy az vagy. Ezért van ez. Vagy beteg leszel.
2014. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vernyomas, vercukor rendben van?
2014. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Novemberben voltam kivizsgáláson,akkor ez mind rendben volt. A vesémben van homok és az epehólyagom kicsit eltérő formájú .
2014. ápr. 1. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak valami virus, tutira. Terhes biztos nem vagy..Holnap valószinű már jobban leszel.
2014. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mensi miatt van. PMS szerintem. Menzesz előtti rosszullét. Nekem is volt ilyen, a hormonoknak "köszönd".

Volt, hogy hánytam is. Idővel jobb lesz! :)

2014. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!