Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet? A mellkasomnál...

Renika kérdése:

Mi lehet? A mellkasomnál középen érzek olyan furcsa érzést mintha bedobbanna a szivem 1-2másodperc az egész.

Figyelt kérdés
Igazàbol nem tudom leírni hogy milyen érzés mintha bedobbana a szivem,a szivütéshez tudom hasonlitani a pàr màsodperces érzést.van mikor nagyon sokszor érzem van mikor kevésbé.belgyogyaszatra jàrok pajzsmirigy betegséggel ott mondtam a doktornak aki azt mondta ne foglalkozzak vele.kiharcoltam ősszel egy 24óràs holtert ami nem mutatott eltérést.minap ekgt csinàlt az orvos ami jo értékeket mutatott de engem továbbra is nyugtalanit.idegesit hogy mi lehet,pànokolok sok dolgon ilyen aggodos vagyok.valakinek hasonlo???köszi

2014. ápr. 13. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!