Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta hörghurutom van.3...

Hetek óta hörghurutom van.3 napja pedig annyira fáj az egyik bordám, hogy köhögni sem tudok. Mi történhetett, és mit tegyek, hogy elmúljon? Nincs tüdőgyulladásom, mert voltam röntgenen.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A köhögéstől fáj, nem sokat tudsz tenni ellene, legfeljebb a köhögést csillapítani kanalas orvossággal, és egyéb természetes szerekkel.
2014. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ínhalálj.
2014. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mit inhaláljak?
2014. ápr. 19. 01:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Forrő vízbe eukalipuszolaj.
2014. ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez volt a mandulaműtétem utáni első megfázásom, és valószínű ezért volt ennyire durva: 4 hétig voltam folyamatosan beteg, és a 4. hét a tavaszi szünet volt, tehát ha nincs a szünet amit végigfeküdtem, lehet még tovább húzódott volna. Utána pedig még 5 hétig fájt az oldalam, ha köhögtem. Tehát az első tünetektől az utolsó elmúltáig 9 hét telt el. Viszont akkor valami átrendeződött a szervezetemben, talán más nyirokcsomók átvették a manduláim szerepét, és azóta alig van hörghurutom, pedig a torkom azóta is gyakran fáj sajnos, meg náthás is vagyok, de valahogy a tüdőm felé nem terjed tovább annyira a betegség, mint régen. Érdekes nem? Amúgy hogy találtál rá erre a kérdésemre ennyi év után?
2019. aug. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!