Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség, A mai nap wc-zés...

Segítség, A mai nap wc-zés közben vettem észre, a jancsin a bőr nagyon megvastagodott, kb 1cm körbe végig. Fájdalmat nem érzek, mit javasoltok? Orvoshoz nem szeretnék menni mert kínos. Otthon kezelhető?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
szöszi , nálad mit jelent a jancsin
2014. ápr. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha vörösödik, akkor tanácsos megmosni.

nyugi, lehet bármi ezen kívül...de a higénia a legfontosabb.

ha ismeretlen helyen járt jancsika, akkor lehet, hogy ott valamit összeszedett.

tehát higénaia..


szerintem

2014. ápr. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt egy-kétszer ilyen, amikor a maszturbálást nagyon elhúztam, ráadásul erősen nyomtam is végig az ujjaim hegyével közben. Mintha a vérkeringést elszorítottam volna benne, vagy nem tudom. :D Kb. ugyanígy nézett ki, a fityma az utolsó 1-2 cm-nél körbe végig megduzzadt. Az elsőnél eléggé megijedtem, de nem fájt nekem sem egyáltalán, és viszonylag hamar, 1-2 napon belül visszahúzódott, elmúlt teljesen. :)
2014. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt másnap, köszi srácok.
2014. ápr. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!