Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Edzésel mennyire tudom esztéti...

Gumimano kérdése:

Edzésel mennyire tudom esztétikailag "rendbe hozni" a tölcsér mellkasom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok tölcsér mellkasom van ami 12-13 éves koromban alakult ki. Nem nagy a mélyedés max 1,5-2cm. Ha kihúzom magam és befeszítem a hasam nem nagyon látszik de semmi erőm egész nap egyenes háttal és behúzott hassal járni... Erősen gondolkodok a műtéten mert engem baromira irritál hogy egy "lyuk" van a mellkasomban és strandon is zavaró azt nézni hogy mindenki a mellkasomat bámúlja mert még nem láttak ilyet. Lehet hogy ebben a korban már fölösleges a műtét. Ha esetleg elkezdenék edzeni és felszedek pár kilót mennyire tudnám esztétikailag "kijavítani" hogy ne legyen feltűnő és zavaró?

2014. ápr. 20. 01:08
 1/1 anonim válasza:

Szia! 15-16 eves korban a legidealisabb a mutet. Edzessel nem hozhato rendbe maximum izmosabb leszel mell tajt, de ugyanugy fog latszodni, vannak kulonfele meregdraga gyogytornak, de azok sem garantalnak semmit.. Engem tavaly nyaron mutottek (nuss-al) ha valamilyen kerdesed lenne mutettel kapcsolatban irj privatot:)

Elnezest az ekezetek lehagyasaert, telefonrol irtam.

2014. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!