Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Duzzanat a egyből a fülem...

Duzzanat a egyből a fülem alatt? Már pár hónapja ott van! Pánikolok.

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt (vagy még régebben) észrevettem egy dudort közvetlen a fülem alatt. Akkor nem törődtem vele. Mostanra viszont megint eszembe jutott és utána néztem mi lehet! A dudor kb. 1 centis, kemény, nem mozgatható. Most hogy piszkáltam elkezdett fájni de gyorsan abbamaradt. Az elmúlt pár hónapban eléggé megvoltam fázva, influenza stb. Rossz fogaim is vannak azon az oldalon.


14/L


2014. máj. 1. 20:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem odaírni hogy valószínű semmit nem nőtt a duzzanat.,
2014. máj. 1. 20:44
 2/3 Virágh Attila válasza:

lehet mirigygyulladás is, azzal orvoshoz érdemes fordulni, de érdemes lenne tudni hol helyezkedik el pontosan a füled alatt

lehet nyirokcsomó is, az keményre duzzad, de lehet akár fültőmirigy gyulladás egy ága, mind egyszerűen kezelhető

érdemes orvosnak megmutatni

2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!