Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy komoly?

Lehet hogy komoly?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy-másfél évben egyre rosszabbul érzem magam,mindig fáradt vagyok de olyan szinten hogy elmegyek iskolába és ha hazaértem egyből lefekszek aludni és csak este kelek fel 9-10 óra fele aztán éjfél fele megint lefekszem aludni, ez már gondokat okoz a munkámban és az emberi kapcsolataimra is komoly hatása van mivel gyakorlatilag a délutáni órákban használhatatlan vagyok.Ezen kívül az utóbbi 5-6 hónap alatt 14 kilót fogytam és gyakori izületi fájdalmaim vannak. a szüleim már régóta aggódnak , eddig elhesegettem a dolgot de mostmár egyre jobban aggódok amit nem akarok nekik mondani.Szerintetek mi okozhatja ezeket a tüneteket? jah és 4 éve dohányzom (napi fél doboz kb)

2014. máj. 22. 19:42
 1/1 anonim válasza:
probáld ki hogy délután nem fekszel le és este pedig időbel lefekszel. de lehet hogy a munkád okoz gondot.
2014. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!