Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet sötét hasmenéses...

Mitől lehet sötét hasmenéses széklet? Szinte fekete a színe mit tudnék csinálni hogy ez elmúljon és szilárdabb legyen? Nem teljesen folyékony de azért nem szilárd.

Figyelt kérdés

Lehet valami komolyabb betegség?

Ez most jelentkezett 2 napja.


2014. máj. 24. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A fekete széklet rossz jel, menj el orvoshoz mindenféleképpen. széntablettát amúgy nem vettél be? miket ettél/ittál az utóbbi egy hétben? ezeket fontos lenne tudni
2014. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg hogy szedsz-e állandóan valamilyen gyógyszert?
2014. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete szedtem gyulladás csökkentőt de már nem szedek semmilyen gyógyszert.
2014. máj. 24. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszer neve? Valamint az étrendet is le kéne írni a legutóbbi 7-8 napról.
2014. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már megoldódott a probléma. :) De azért köszi :)

Ja és nem volt teljesen fekete csak sötét színű

2014. máj. 26. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

de, ha abszolút megakarsz nyugodni nyugodtan leírhatod az étrendedet, mivel több étel/ital/gyógyszer okozhat sötét vagy fekete székletet, nekem pl. májtól, céklától, Béres Csepptől, széntablettától van néha sötét székletem, de nem fekete és nem hasmenés.

amúgy igen, jelezhet betegséget, de az esetek többségében visszavezethető az étrendre vagy valamilyen szedett gyógyszerre vagy, ha nem fekete hanem csak sötét akkor székrekedésre is.

2014. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!