Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mondjátok meg, mi a bajom?

Mondjátok meg, mi a bajom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 1 hete iskolába nagyon fáj a fejem,és lázas is vagyok. este 37.9 most reggel meg 38.5 volt a lázam.egyik este nagyon leizzadtam nemtudom hogy miért..És már vagy 3 napja mindig felkelek hajnal 3 fele és nem tudok elaludni,felvagyok 6 ig..Mi a bajom?
2014. máj. 29. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen fertőzésed van.
2014. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De milyen fertőzés okoz ilyen tüneteket?
2014. máj. 29. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Különböző bakteriális és vírusos fertőzések is okozhatnak lázat, fejfájást, alvási problémákat.
2014. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz, mert csak így derül ki, hogy valójában mi a bajod, és így kaphatsz rá megfelelő gyógyszert.
2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár szerény véleményem szerint az orvosa úgysem fog semmiféle mintát venni tőle így az sem fog érdemben többet mondani mint amit én írtam, megfelelő gyógyszerek pedig eleve nem léteznek (ami annyira megfelelő lenne hogy megérni megvenni).
2014. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál,aztmondta mennyek el vérvételre és vigyem majd oda neki..:) Vitamintabletták megfelelnek e betegség ellen?
2014. máj. 29. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Pihenés, 2-3g c-vitamin /nap, 3000-6000 NE d-vitamin/ nap.
2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!