Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kedd este vendégem volt, és mikor fél 11 körül kikísértem feltűnt, hogy az előző napi edzésből származó izomlázam úgy felerősödött, hogy alig bírtam felkelni a fotelből, illetve ahogy kiléptünk a házból elkezdett rázni a hideg, remegtem, mint a kocsonya. Ekkor még poénkodtunk rajta, de mire visszaértem a házba már cseppet sem volt vicces a szituáció, a hidegrázás felerősödött, a lázam negyed órán belül 38,5-re ugrott, így úgy döntöttem, hogy lefekszem. Az este folyamán rengeteg vizet ittam, de minden egyes alkalommal kínszenvedés volt eljutni a csapig és vissza, mert görcsösen be voltam feszülve. Hajnalra a hidegrázás átment izzadásba, majd reggelre már csak a láz maradt meg, így elmentem orvoshoz, aki semmi érdemit nem tudott mondani, "pihenjek sokat". Azóta is csak fekszek, lázam ugrál, plusz hozzájött még egy jó kis hamenés is, nehogy túl unalmas legyen ... ami viszont aggaszt, hogy egyáltalán nincs étvágyam, kedd este óta mindösszesen eg tányér levest és fél adag rizst sikerült magamba erőltetnem. Mégis mit szedhettem össze?!

18F



2014. máj. 29. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami vírust. Ha nincs étvágyad az nem olyan baj, de igyál nagyon sokat!
2014. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mára már szerintem elmúlt ...de ha nem akkor diétázz és próbálj meg normaflore-t szedni nekem mindig segített ha hasmenéses vírusom volt :)
2014. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére már a hétvége második felére rendbejöttem. Köszönöm a segítséget!
2014. jún. 5. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!