Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha vagy Allergia? Mit...

Nátha vagy Allergia? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy kb. 2 hete kezdődött a náthám, eleinte elvoltam vele, mint a szokásos náthával, javulni látszott, majd egyre rosszabb lett. Aztán egyik napról a másikra abbamaradt, napi 2-3 tüsszentésnél és 1-2 orrfújásnál nem több. Ez ment hétfőtől péntekig, pénteken elkezdett újra folyamatosan folyni az orrom, emellett folyamatosan olyan érzésem van, mintha folyamatosan viszketne az orrom, és amikor megdörzsölöm az orrom kívülről, rámjön a tüsszögés... a nátha mellé a szemem is ég. Nsm piros, semmi elváltozás nem látszik rajta, csak ég, és nem igazán tudok ellene mit tenni. Allegia vizsgálatra elmennék, csak várni kell vele 1-1.5 hetet, mire időpontot kapok, ezért gondoltam közben itt is kérdezősködöm. Én személy szerint inkább allergiára gyanakszom (ami azért furcsa, mert soha nem voltam eddig allergiás semmire, csak most kezdődőtt), az égő szem miatt. Ti mire gondoltok, és milyen gyógyszert lenne érdemes szedni erre?

2014. jún. 8. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Claritin tablettát, ha attól enyhül, akkor allergia, és használj Nasivin orrcseppet pár napig, persze vizsgálatra menj el az ün nepek után.
2014. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2014. jún. 8. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A leírt tünetek alapján nagy valószínűséggel allergia.Bármikor előjöhet az allergia.A gyógyszerek csak a tüneteket fogják kezelni és jó pár kellemetlen mellékhatásuk is lehet.Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Sok ismerősöm már tünetmentes lett velük.Jobbulást!
2014. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ünnep után elmegyek allergiavizsgálatra, aztán, ha kiderül, h. mi a gond, körbenézek, mi a legjobb dolog erre! Amúgy, köszi! :)
2014. jún. 9. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!