Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha vermoxot vettem be négy...

Ha vermoxot vettem be négy napja, de még mindig jönnek élő kukacok, az normális?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy le kéne őket bénítania, hogy ne mozogjanak, de a székletemben halott és élő férgek is vannak:/

2014. jún. 18. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez vényköteles gyógyszer, az orvos utasításai alapján szedted?

Akkor konzultálj az orvossal, esetleg olvasd el a használati útmutatót hátha van benne valami információ.

De a kérdésből az jön le, hogy egyetlen szemet vettél be, lehet több napon át kell szedni.

2014. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
orvos mondta, hogyan szedjem, ő is írta fel, egyébként két szemet vettem be, két egymás utáni napon.
2014. jún. 18. 10:19
 3/5 anonim válasza:
én is szedtem és nekem 4 nap után a világon semmi bajom nm volt már. Menny vissza hogy nem hat a gyóyszer
2014. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg normális mert mire végigérnek a bélszakaszon az napok kérdése. De ha az utolsó tabletta után 4 nappal még van élő akkor szerintem vegyél be még a vermoxból.

[link]

2014. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos írta fel? Vagy milyen orvoshoz fordultal a problémával?
2014. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!