Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudnék szombatig meggyógy...

Hogy tudnék szombatig meggyógyulni, vészhelyzet?

Figyelt kérdés
Már 3 napja folyamatosan lázas vagyok, ha felkelek az ágyból lüktet a fejem, és a szemem is fáj.Szedek gyógyszereket, de egyszerűen folyton belázasodok újra és újra.Ma reggel hidegfürdőt is vettem, de rá fél órára már megint lázas voltam.Nincs étvágyam se, szinte semmit nem tudok megenni.Biztos megfáztam, vagy influenza.Milyen gyógyszereket szedjek, és mikor, mi segítene a leghatékonyabban?Orvoshoz most nem akarok elmenni, és a szüleimnek sem akarok szólni, mert szombaton mennénk kirándulni külföldre, és nem akarom hogy miattam lefújjuk ezt a programot, mert nagyon régóta várok már erre a kirándulásra.Szóval, mit tehetnék?Mi lenne a legjobb?Kérlek segítsen, aki tapasztaltabb a témában, muszáj gyorsan meggyógyulnom szombatig.

2014. júl. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvos!

Hiába csillapítod a lázad, ha nem tudod, mi okozza.

Elmész orvoshoz, ha kell kapsz gyógyszer, és lehet, hogy szombatra már jól is leszel. Ha nem kell gyógyszer, akkor legalább megnyugodsz, ha tudod, hogy mi a baj.

Külföldre betegen nekiindulni nem szabad. Mi lesz ha ott rosszabbul leszel? Legalább biztosítást kössetek!

2014. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz orvoshoz menni, akkor mitől vársz változást?
2014. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Még az orvos fog tudni leggyorsabban segíteni.
2014. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha orvoshoz megyek akkor biztos hogy nem tudunk menni kirándulni :(
2014. júl. 9. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért? Bezár valahova az orvos?

Még ma el kellett volna menned az orvoshoz. Ha a bajodnak megfelelő gyógyszert szeded, akkor gyorsabb a gyógyulás, mintha össze-vissza próbálkozol mindennel.

2014. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!