Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja úgy érzem étkezések után fél órával, mintha valami a nyelőcsövemre tapadt volna. Jól megrágom az ételt, nem kapkodom, de mégis ezt érzem, olyan mintha megfulladnék.

Nem rég lehet tényleg volt ott valami, mert vagy 10-szer hánytam és csak utána múlt el..

Van pajzsmirigy-alulműködésem. Kérdezte az orvos, hogy van-e nyelési nehézségem, de nem is gondoltam, hogy ez az lenne. Ezt 2-3 hónapja diagnosztizálták.

Idült garatmandulagyulladásom lassan 2 éve van.

Ez lehet ezek miatt? Mit tegyek? Ilyenkor nagyon félek, hogy tényleg megfulladok, mert olyan érzés, de se le, se fel nem megy, szerintem nincs is ott semmi.. Gondolom, ha valami tényleg ott lenne, akkor nem étkezés után fél órára rá jelentkezne vagy még több idő után. Van olyan is, hogy csak ülök, semmit nem ettem vagy 3 órája és ugyanezt érzem....

Nem tudom mit tehetnék, nagyon félek, emiatt már alig eszek 2-szer naponta, mert mindig félek, hogy megint előjön ez az érzés.


Még van egy tünetem, de nem hiszem, hogy ez is benne van, de azért ideírom. Hasmenésszerű székletem van és mindig olyan érzésem, hogy székelni kell, pedig, ha kimegyek, akkor nincs semmi..



2014. júl. 9. 21:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj és a mandulám mögött van ilyen fehér nagy valami, ami máskor leesett, de mostanában darabokban esik le. Nem lehet, hogy amiatt?
2014. júl. 9. 21:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok minden lehetséges. El kellene menni a háziorvoshoz. Ő meg tudja vizsgálni és annak alapján tovább küldeni a megfelelő orvoshoz. Mindenképpen ki kellene vizsgálni, hogy mi okozza, mert az, hogy alig eszik nem megoldás a tünetekre.
2014. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben van, elmegyek.
2014. júl. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!