Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha megfázott a térdem (hidegbe...

Ha megfázott a térdem (hidegben 11fokban bicikliztem, rövidnadrágban), attól milyen problémám lehet?

Figyelt kérdés
2hete történt,azóta néha fáj.Nem tudom,hogy ettől van-e,de gondolom,hogy igen.El fog múlni?
2014. júl. 18. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát eléggé hülye voltál,megfázott az ízületet ami visszafordíthatatlan jelenséggel jár.Ezért mondják hogy téles tilos biciklizni meg motorozni is mert megfázik az izület és ameddig élsz fájni fog,bár kétlem hogy ez ettől lenne,elvégre több időnek kell eltelnie hogy ez megtörténjen,és nem is jön elő egyből! Mondok egy páldát,télen is motorral mész dolgozni vagy bárhová,ez ha több évig csinálod bajd nem lesz,majd akkor jön elő ha 40 éves leszel,tehát jó 10-20 év kell neki,biciklizéstől nem tudom,persze hidegben nem jó biciklizni főleg nem 11 fokban.Tehát nem kell félned nem hiszem hogy attól lenne,az is lehet hogy beképzeled :D Volt már olyan nem is egy.
2014. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ettől, hogy megfázott, de ha csak egyszer hűtötted ki egy kis időre, akkor nem fog életed végéig megmaradni. de ha pl. tartósan hidegben vagy, vagy amit az előző írt, akkor tényleg előjöhet életed végéig a rendszeres ízületi fájdalom. de általában csak évek múlva jelentkezik, nem rögtön azután, hogy kihűtötted.

ez most el fog múlni. ha esetleg van más lehetőség is, hogy miért fájhat (pl. nem-e ütötted meg, vagy estél el), akkor érdemes kivizsgáltatni.

2014. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!