Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elfogadják majd?

Szerintetek elfogadják majd?

Figyelt kérdés
Néhány napja beteg vagyok, hányok és lázam is volt és megy a hasam is. És pát nap mulva mennem kéne a bíróságra mert apám kevesebb gyerektartást akar fizetni és anyukám és engem is meg akar hallgatni a bíró ez ügyben. De így nem hiszem hogy be bírok menni. Ha írok 1 levelet hogy beteg vagyok és nemtudok elmenni elfogják fogadni? légyszi valaki :( (18)

2014. júl. 22. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

orvosi igazolással fogadják el, bemondásra (levélírásra) nem

tehát a leveled mellé csatold az orvosi igazolást

2014. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Pár nap alatt még rendbe jöhetsz. Miért akarod anyukádat szarban hagyni?
2014. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
házi orvosi igazolás jó ?
2014. júl. 22. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Házi orvosi igazolás jó, de szerintem is rendbe jössz pár nap alatt, hacsak nem a héten kell menned. Addig kúráld magad, pihenj sokat és mindenképp menj el orvoshoz, mert lehet, hogy kell a gyógyszer! Hányásos-hasmenéses cucc esetén sok vizet, üres teát igyál, eszegessél pirítóst, háztartási kekszet, főtt krumplit, lázra meg lázcsillapítót. Nem szotak az ilyen dolgok olyan sokáig elhúzódni. :-)
2014. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!