Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek valami komolyabb...

Szerintetek valami komolyabb a baj vagy ez normális? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Pontosan 3 hete kezdett fájni a torkom 2 napra rá elmentem orvoshoz azt mondta mandulagyulladás felírt antibiotikumot. Hatott is de miután abbahagytam megint elkezdett fájni a torkom. Elmentem fül orr gégészetre felírt egy másik antibiotikumot. El is múlt már a torokfájásom de még a nyirokcsomóim megvoltak duzzadva meg a manduláim is eléggé. Pénteken vissza mentem az orvoshoz kontrollra azt mondta szedjek seractilt 10 napig és öblögessek ilyen jódos vízzel. Ma kedd van de nincs túl sok változás mandulák és a nyirokcsomók továbbra is duzzadtak. Szerintetek ez normális vagy komoly a baj?

2014. júl. 29. 01:31
 1/2 metalgyerek1998 válasza:

Szerintem gond van mert ha nem javul a dolog akor visza kell

Menni de az nem jo hogy ez van a mandulával nem akarlak ijesztegetni de ha nem koser akor meny visza és vizsgáltasd ki joban a dolgokat lehet hogy fertözés!! Jobbulást !!

2014. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehetett reinfekció is, pl fogkefe által, vagy családtag hordozza a kórokozót, amit korábban összeszedtél.

Mennyire gyakran gyullad be a mandulád (mondjuk évente)?

Vérképet mikor csináltattál utoljára? AST-t, CRP-t néztek?

2014. aug. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!