Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tünetei lehetnek...

Milyen tünetei lehetnek annak, ha huzatott kapott a fülem?

Figyelt kérdés
Nemrèg vettem egy ventillátort ès mindig megy, sokszor úgy is , hogy teljesen engem ès a fejemet is èri. De mostanában nèha szokott fájni a fülem ès bizonyos nyomásra nem igazán hallok. Lehetsèges hogy huzatot kaptam?

2014. aug. 3. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet. nekem július 2.-án bénult le a bal arcom a huzat miatt, bell féle arcidegbénulás, és még most se tökéletes. fizikoterápiára járok emiatt.
2014. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fáj a füled, be van dugulva, majdnem olyan érzés mintha egy buborék lenne a füledben.Néha a fájdalom átterjed a fogra is
2014. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Többször is volt ilyen hogy huzamosabb ideig nem hallottam rá, de nem mentem el vele orvoshoz mert 1-2 hónappal kèsőbb magatól elmúlt. Azóta, ha tisztítom a fülem akkor az egyik oldalt sötètebb váladèk jön belőle.
2014. aug. 3. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!