Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen fellépő magas vércuko...

Hirtelen fellépő magas vércukorszintet mivel lehet levinni, ha nincs nála a gyógyszer?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inzulinnal.
2014. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legyen nála gyógyszer...mással nem lehet, ha II.-es típusú cukorbeteg.
2014. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A vércukorszint magától hirtelen nem emelkedik meg, ilyen nincsen, annak az az oka, hogy nem tartja a diétáját.
2014. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ott van, hogy nincs nála a gyógyszer, azért emelkedik meg.
2014. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen, hogy nincs egy cukorbetegnél inzulin, nem realisztikus állítás.
2014. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem létezik? Én már hagytam otthon..
2014. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt felelőtlenségnek nevezik itt nálunk.
2014. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kérdésnél maradva, nincs rá semmilyen módszer. Hiába mozog, tornázik, nincs vivőanyag, nem jut be a ch az izomba, nem tud elégni.
2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Juj nálunk meg annak, hogy baromi korán keltem és nem raktam be, 7 év alatt egyszer előfordult, de mindjárt vezeklek bűneimért... (Amúgy meg a párom utánam hozta, nem volt semmi gond)

Amúgy meg sporttal lehet lejjebb vinni, ha 15 alatt van!

2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A sport hatékonysága függ a cukorbetegség súlyosságától. Aki napi 3x20 egységet ad magának, annak a hasnyálmirigye magától semmit nem termel. Nincs inzulin, nincs vivőanyag, hiába a sport, semmi sem fog történni, max annyi, hogy nem lesz ereje mozogni sem.

Hirtelen magas cukorról van szó, nem egy állandó 15-ös értékről, az alig van veseküszöb fölött, azzal lehetne élni éveket is, kiugróan magas az a 30-40, és ott csak az inzulin segít.

2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!