Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szörnyen fáj a vállamtól a...

Szörnyen fáj a vállamtól a felkarom közepéig, ti mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Mêg csak második este tart - de már most kibírhatatlan. Egy 10-es skálán kb.5-6-os erősségűen fáj második este,napközben kimondottan enyhe. Olyan csonttól jövő, belső fájdalom, ami a vállcsúcs alól 3 cm-rel indul és a könyököm felé gyengül. Amíg nem jutok el raumatológushoz ti mire gondoltok? Jó lenne, ha előre lenne egy-két tippem, utána nézhessek, és megnyugtassam magam. 15 éves vagyok, 5 évet triatlonoztam,már fél éve csak futok, ha valami ehhez közlthető gondolatotok lenne. Nem bírok aludni tőle, sírhatnékom van, talán a hátamon-alápóckolva-a legkedvezőbb testhelyzet. Tűlsúlyos nem vagyok és szerintem nem is erőltettem meg mostanában nagyon.

2014. aug. 11. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy vállízület-gyulladás, reumatológus tud segíteni az akut fázisban illetve a krónikus fázisban pedig pl. masszőr.

Itt nézz szét:

[link]

2014. aug. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nyakcsigolya problémára gondolok.
2014. aug. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fésülködéshez hasonló mozgások problémát jelentenek, akkor vállízület-gyulladás a valószínűbb.
2014. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!