Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyi elég volna?

Ennyi elég volna?

Figyelt kérdés

Ínhüvelygyulladásra a doki csak gyulladáscsökkentő tablettát, Fastum gélt és gézzel való bekötözést (nyakban rögzítve) írt fel.


De nem kellene legalább sínbe tenni a fájó testrészt? Elegendő lenne a gyógyuláshoz a fáslizás?


Mennyire szorítsam meg a fáslit? Mert gondolom az sem jó, ha túl szoros, de közben meg tartania kellene...



2014. aug. 19. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ínhüvelygyulladásom volt, ortézist kaptam (de gondolkodtak a gipszen is) szvsz, nem elég a fásli, nem tartja meg rendesen, tudod mozgatni, ami meg nem jó, pont az lenne a lényeg, hogy ne mozogjon. Szóval én vennék valami merevítős dolgot. Nekem is írt fel még valami trutyit, hát, utáltam. Inkább vettem lóbalzsamot, ezerszer hasznosabb volt.
2014. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt már és mindig sínbe tették. Viszont én nem tablettát kaptam, hanem csak helyi gyulladáscsökkentőt, egy ilyen undorító fekete színű kenőcsöt.
2014. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De akkor az enyémet miért bagatellizálja el a doki? :( Most menjek vissza és követeljem, hogy rakja sínbe?


Eddig csak mozgatásra fájt, de most már néha akkor is belenyilall, ha meg se mozdítom..tehát nemhogy javulna, de mintha rosszabbodna :(

2014. aug. 20. 11:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg ezeket az eszközöket mint az ortézis, a doki írja fel?Mert akkor gondolom olcsóbb lenne a kiváltása...
2014. aug. 20. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen nekem az orvos írta fel. Szerintem menj vissza és kérd meg, hogy írjon fel valamit.
2014. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár lehet, hogy vény nélkül is meg lehet venni.
2014. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!